Засоби для боротьби зі шкідниками: що в них такого?

Існує широкий спектр методів і технічних засобів, що бувають у нагоді при захисті рослин від шкідників і підвищенні їх імунітету до хвороб.

Комплекс захисних засобів попереджає пошкоджуваність рослин шкідниками і хворобами, а також знищує їх при масованому впливі. Існують наступні методи, які використовуються у боротьбі з шкідниками: агротехнічний, хімікатний, механічний, біологічний, фізичний і на останок – карантин рослин.

 

Та не один з цих методів не дасть 100% результату у всіх умовах. Універсальних рішень нажаль не існує. Однак найбільшу доказову ефективність має хімічний метод. У рамках якого використовуються певні засоби для боротьби зі шкідниками.

 

Існують різні види таких ЗЗР, вони відрізняються часом застосування і спектром дієвості. Та одна спільна риса у них є. І це ефективність. Так, ми говоримо про якісні, сертифіцировані ЗЗР. Результат від використання підробок – непередбачуваний.

 

Спеціалісти – агрономи компанії Арт Агро допоможуть підібрати правильні засоби для боротьби зі шкідниками для вашої конкретної ситуації. Телефонуйте!

 

Купити Інсектициди від шкідників: що варто пам’ятати?

 

Інсектициди на ринку нашої держави представлені у багатьох формах. Серед них і порошок, і гранули, і рідина, і навіть крейда. Проте при купівлі цих препаратів, перш за все треба звертати увагу на те, на які рослини розрахований цей препарат і з якими шкідниками бореться. Не варто забувати, що комахи різняться за біологією і морфологічною будовою організмів. Препарати з групи інсектицидів відрізняються за механізмами впливу на комах. Якісь – провокують дисфункцію нервової системи, інші – впливають на мітохондріальне дихання і процес синтезу хітину.

 

В процесі вибору препарату важливо звертати увагу на його клас безпеки.  Він буде різнитися, в залежності від того на яких рослинах і яких комах вам потрібно прибрати.

 

Засоби захисту для рослин зі шкідливими комахами

 

Комахи, паразити та бур’яни здійснюють істотний вплив на вегетаційний період сільськогосподарських культур. Їх паразитична життєдіяльність може стати причиною втрати значної частини потенціального врожаю. Саме тому засоби захисту для рослин відрізняються високим попитом серед аграріїв.

На сьогоднішній день є ряд класифікацій ЗЗР, які використовуються у боротьбі з джерелами зараження. В цілому, препарати ділять на хімічні і біологічні ЗЗР. Перший тип ще називають пестицидами і саме він користується небувалою популярністю серед аграріїв.  Окрім цього, існують класифікації за: характером впливу, складом, токсичністю і призначенням.

 

Менеджери агрономи Арт Агро допоможуть вам обрати засоби захисту для рослин зі шкідливими комахами саме під ваш запит. Телефонуйте!

 

 

Інсектициди ціна: чи варте того?

 

Вже втратили надію перемогти шкідників сільгоспкультур? У нас є рішення – інсектициди.

Такі препарати є високотоксичними, тому до їх підбору треба відноситись дуже уважно.

 

Першим кроком до отримання якісного врожаю є ретельна обробка насіння. В чому перевага? Після обробки зменшується екологічне навантаження на рослину, вона стає більш стійкою до атак шкідників.

 

Обирайте інсектициди відповідально з Арт Агро!

Читайте також