Захист рослин проти злакових і дводольних бур’янів - чи можна нехтувати?

Система ЗЗР це складний технологічний процес, що включає у себе комплекс агротехнічних заходів, метою яких є підняття продуктивності сільськогосподарських культур, ураховуючи їхню конкурентність та протидію несприятливим факторам, серед яких бур’яни займають далеко не останнє місце.

 

Бур’яни, в порівнянні з культурними рослинами, визначні кращою адаптивністю до агресивних середовищ. Тому не варто недооцінювати важливість підтримання поля чистим від бур’янів, адже це є передумовою високого і якісного врожаю культурних рослин.

 

А обрати правильний захист рослин проти злакових і дводольних бур’янів допоможе Арт Агро. Телефонуйте!

 

Як обрати і купити хімію від злакових і дводольних бур’янів?

 

У одвічній боротьбі «хто кого», у культурних рослин є лише одна зброя проти бур'яну - правильно підібраний якісний гербіцид.

В процесі вибору такого засобу захисту, варто враховувати видовий склад бур’янів на кожному конкретному полі. Також якщо ви достовірно знаєте історію поля за минулі роки  і враховуєте попередника, це дозволить ще краще підібрати гербіцид за діючою речовиною. Серед факторів, які не потрібно випускати з уваги також температурний режим місцевості і фаза вегетації культури.

 

Отрута проти злакових і дводольних бур’янів Україна: класифікація

 

Такі речовини представлені двома великими класами, що відрізняються за призначенням. Це отрута суцільної дії та вибіркової (селективної) . Перший вид знищує всі рослини що є на території обробки. А от другий - більш цікавий для аграріїв. В цих препаратах консистенція хімічних речовин значно менша, тому впливають вони лише на не стійкі рослини.

Отрута суцільної дії має декілька підвидів, серед них:

Контактна - їх не має сенсу застосовувати, якщо культурні рослини не мають прямого контакту з небажаними. Та коли така речовина опиняється на поверхні рослин, то за короткий час вона знищує як листя, так і стебла.

Системно діюча отрута, вражає бур’яни повністю і шириться по рослині нібито по людському організму.  Більшість бур’янів мають доволі розвинену, розгалужену систему, тому системна отрута- є ефективним знаряддям проти них.

Ґрунтові гербіциди теж блискуче проявили себе за роки використання. Їх вносять безпосередньо у  землю, де вони вражають всі підземні прояви бур’янів, не дозволяючи їм проростати.  Рекомендується використовувати такі препарати перед посівом.

А обрати яку саме отруту проти злакових і дводольних бур’янів варто використовувати конкретно вам, допоможуть менеджери-агрономи Арт Агро. Телефонуйте!

 

 

Післясходові Гербіциди для злакових і дводольних бур’янів: особливостіПри коректному підборі витратних норм, способу застосування, фази розвитку небажаних рослин і культури, гербіциди селективної дії знищують небажані рослини, прибираючи конкурентів культурних насаджень у боротьбі за ресурси.

При використанні післясходових гербіцидів варто дотримуватися ряду правил:

-   Використовувати їх у вказану виробником фазу розвитку культури;

-   Не робити обробку у стресових погодних умовах (аномальну спеку чи  холод);

-   Зважати на температурний режим внесення;

-   Вносити гербіцид у найслабкіші фази розвитку бур’янів;

-   Завжди пам’ятати про токсичний вплив цих речовин на культуру.

 

А звернутися за  широким спектром консультацій при придбанні післясходових гербіцидів для злакових і дводольних бур’янів ви можете до Арт Агро. Телефонуйте!  

Читайте також