Захист рослин проти злакових бур’янів - не варто недооцінювати «ворога»

Що таке бур'яни? Задавалось би лише трава, але не варто недооцінювати їх згубний вплив на кінцевий продукт. Вони,так же як і культурні - мають потреби у сонячному світлі, харчуванні і воді. По факту, вони відбирають якусь частину цих ресурсів у сільгоспкультури на якій паразитують.

 

Тим самим бур'яни можуть знизити показник потенціальної врожайності на мінімум 15-17%., це не враховуючи інших факторів (таких як: комахи, гризуни, птахи).  Для контролювання їх життєдіяльності існують спеціально винайдені препарати - гербіциди.

 

Їх використання - підвищує шанси на повноцінний врожай культури, адже знищення бур'янів, дає рослинам можливість отримувати всі ресурси сповна.

 

А менеджери-агрономи Арт Агро допоможуть вам обрати правильній захист рослин проти злакових бур’янів. Телефонуйте!

 

Купити засіб від злакових бур’янів: техніка безпеки

 

Будь які хімічні препарати для обробки посівів необхідно використовувати відповідно до інструкцій наданих виробником. Важливо дотримуватись всіх санітарних норм і техніки безпеки при роботі з будь-яким видом пестицидів.

 

Важливо дотримуватись норми конкретного препарату на гектар. Обробку рекомендують проводити рано вранці або ж ввечері. Також враховуйте прогноз погоди. Спеціалісти рекомендують обробляти посіви в похмуру погоду. Але й тут треба бути обережним, важливо не допустити, щоб препарат змивався з поверхні рослин, а вони не повинні бути у стресі. Також рекомендовано враховувати «температурні режими» кожного конкретного препарату.

 

Речовини необхідного зберігати в оригінальному пакуванні, згідно тих вказівок що написані на етикетці. Важливо берегти речовини як від замерзання, так і від попадання прямих сонячних променів.

 

Як діє захист рослин проти злакових бур’янів Україна?

 

Найпопулярнішими в наш час є системні препарати, призначені для післясходової обробки. Вони допомагають боротися з однорічними та багаторічними злаковими.

Своєю дією такі гербіциди блокують процес росту бур'янів. У злакових видів діюча речовина надходить через колеоптиль, після цього росток скручується і через якийсь час гине.

Процес росту піддатливих бур'янів зупиняється вже через декілька годин після обробки.

Але видимі симптоми помітні лише на протязі кількох днів, а повноцінна загибель бур’янів наступить напротязі 15-25 днів.

Менш піддатливі рослини, ті що вже перебувають на більш пізній стадії зростання - можуть вижити, але в будь-якому випадку, їх процес росту та конкурентна боротьба з культурою у споживанні поживних речовин і вологи - зупиняється.

Отримати більше порад щодо  того як діє  захист рослин проти злакових бур’янів ви можете у наших спеціалістів. Телефонуйте!

 

Післясходові Гербіциди для злакових бур’янів: які особливості?

 

Післясходові - це той тип гербіцидів, що проникають через надземні частини рослин (стебла, черешки) і використовуються після появи сходів.

Властивістю післясходових гербіцидів є вибіркова (селективна) дія. Вони здатні знищувати і пригнічувати зростання одних видів рослин при наявності посівів інших, які при дії гербіцидів безпроблемно ростуть.

 

При правильному підході до вибору гербіциду селективної дії ви зможете знищити всі небажані на посівній площі рослини і звільнити культурну рослину від небажаних конкурентів у боротьбі за потрібні для росту ресурси. 

 

А щоб правильно обрати післясходовий гербіцид для злакових паразитів- звертайтесь в Арт Агро!

Читайте також