Що таке гербіцид суцільної дії?

Гербіцид суцільної дії – це клас препаратів, що були спеціально розроблені для радикального знищення бур'янів на посівній площі. Визначна особливість цих препаратів у тому, що їх використовують для тотального знищення паразитарних рослин на посівних площах. Ця група засобів ділиться на декілька підвидів:

 

-    Системні;

-    Ґрунтові;

-    Контактні.

 

Цей клас препаратів впорається і з багаторічними рослинами, що мають імунітет до хімікатів.

 

А менеджери-агрономи Арт Агро – допоможуть вам обрати найкращий гербіцид суцільної дії для ваших умов і посівної зони. Телефонуйте!

 

Досходові і післясходові гербіциди для кукурудзи: в чому різниця?

 

Кукурудза – культурна рослина, що для активного росту і розвитку, вимагає строгого дотримання режимів температури, вологи і світла. . Бур'яни  завдають непоправної шкоди вегетативному розвитку сходів і негативно впливають на процес запилення. Гербіциди для кукурудзи – інструмент у боротьбі з засміченням посівів.

Заради радикального позбавлення посівної площі від бур'яну, рекомендується використовувати гербіциди двох типів:

 

досходові -  використовуються до явної появи бур'яну, мають профілактичну, запобіжну дію. Вони не дають насінню бур'яну прорости, розвитися і зростати;

післясходові – застосовуються для боротьби з вже пророслою рослинністю і поділяються на селективні і неселективні препарати.  Перші – контролюють тільки певні класи бур'янів, в той час як другі – загроза для всіх небажаних рослин. Те, що кукурудза відноситься до сімейства трав – дає можливість обробляти її широколистими гербіцидами, які є дружніми до трав'янистих культур і небезпекою для широколистих бур'янів.Ґрунтовий гербіцид для кукурудзи: як обрати?

 

Головна необхідність -  правильно і точно обрати препарат, що допоможе швидко знищити рослини-паразити. Перший крок у цьому процесі -  вивчення складу  бур’янистої маси з кукурудзяних полів. Реакція на один і той же гербіцид може відрізнятися в залежності від сорту.

При виборі хімічного ЗЗР для кукурудзи приймайте до уваги ці пункти:

-    склад препарату;

-    період обробки посівів;

-    на які бур’яни діє гербіцид;

-    норму використання;

-    цінову політику.

Ґрунтові препарати – дуже часто в своєму складі мають ацетохлор, пендиметалін і д-амінну сіль. Продукція з останньою – продемонструє свою ефективність на вологих ґрунтах, а от під час посухи може призвести до опіків кукурудзи. Ацетохлор – блискуче атакує сорнякові трави, до їх проростання на поверхні, довів свою ефективність в боротьбі з однорічними рослинами паразитами.  Пендиметалін – згубно впливає на ріст небажених рослин, затримує зростання їх пагонів.

Менеджери-агрономи Арт Агро допоможуть вам зрозуміти чи підійде Ґрунтовий гербіцид для кукурудзи для вашої посівної площі Бажаєте отримати консультацію – телефонуйте вже зараз!

 

Післясходовий гербіцид для соняшника: на що варто звернути увагу?

 

Гербіцид для соняшника  - препарат, що гарантує той же результат, що й виснажлива механічна прополка. Та не варто забувати скільки сил буде витрачено на прополку великих посівних площ і це не гарантує 100% результату. Також не варто забувати той факт, що однорічні рослини мають чутливість до хімікатів на протязі усього сезону. В той же час – з багаторічними варто боротися в передпосівний час.

 

Післясходові речовини варто обирати під конкретний вид бур'янів на полі. Очевидно мабуть те, що проти мишия – гербіцид від мишия, проти амброзії – від амброзії.

 

Якщо ви не знаєте який післясходовий гербіцид для соняшника обрати, менеджери – агрономи Арт Агро допоможуть вам. Телефонуйте!

Читайте також