Що таке досходові ґрунтові гербіциди?

У всіх сільськогосподарських культур є період найвищої чутливості до зовнішніх чинників це поява сходів.  Адже  разом з ними  проростають й «небажані сусіди». Вони відбирають у культурних сходів величезний об’єм ресурсів, які ті могли використати щоб розвиватися повноцінно. Це також негативно впливає на потенціальну майбутню врожайність.  

 

Ґрунтові (досходові) гербіциди відповідають за особливий захисний шар, який стає на перешкоді проростання бур'янів. Їх перевага в тому, що для досягнення ефекту потрібна лише однократна обробка.  Захисна дія препаратів триває від 1 до 3 місяців. Такі гербіциди використовуються і до посіву культур, і після, але лише до появи сходів.

Після того, як бур'яни всмоктують ґрунтові гербіциди в них порушуються внутрішні обмінні процеси, що призводить до гибелі сходів бур'янів. Як результат, сільськогосподарська культура отримує повний обсяг поживних речовин.

 

Якщо ви маєте якісь питання пов’язані з ґрунтовими гербіцидами, спеціалісти Арт Агро дадуть на них відповідь. Телефонуйте!

Як вносити і підібрати ґрунтові гербіциди для соняшника?

 

Для правильного використання ґрунтового гербіциду варто дотримуватись норм внесення для кожного конкретного виду ґрунту. Легкі ґрунти потребують мінімального внесення, в той час як важкі – максимального значення норми. Велику роль відіграють також наявність опадів і їх кількість.  Розуміння історії конкретного поля і технології обробки ґрунту, допоможе визначити оптимальну норму внесення гербіциду.

 

Структуру ґрунт повинен мати дрібногрудкувату, це допоможе гербіцидам розподілитися рівномірно. В діаметрі грудки ґрунту не повинні перевищувати 20 мм. Негативно вплинути на ефективність ґрунтового гербіциду здатні великі грудки, наявність стерні і великий об’єм поживних рештків.

 

Ґрунтові препарати  доцільно обирати на тих полях, де поширюються в своїй більшості однорічні небажані рослини. Обробки націлені на багаторічні бур'яни – проводять на попередній культурі сивозміни. А знаючи видовий склад бур'янів ми можемо підібрати засіб, що концентрується на злакових або дводольних бур'янах.

 

Як обрати ґрунтові гербіциди для кукурудзи?

 

Це питання завжди є одним з найактуальніших для агрономів усіх рівнів. Адже потрібно знайти препарат, що швидко і ефективно допоможе знищити бур’яни на посівній площі.

Почати процес вибору ґрунтового гербіциду для кукурудзи варто з вивчення складу бур’янистої маси на конкретно вашому кукурудзяному полі. Також не варто забувати, що різні культурні сорти мають різні реакції на однакові гербіциди.

Обираючи хімічний захисний препарат для кукурудзи варто звертати увагу на такі фактори:

-   склад препарату;

-   бажані терміни обробки посівів;

-   на які бур’яни діє гербіцид;

-   норми внесення;

-   цінову політику.

До складу ґрунтових препаратів частіше за все входять: Д-амінна сіль, ацетохлор, пендиметалін. Препарати першої групи будуть ефективні на вологому ґрунті, та під час посушливих умов можуть нашкодити кукурудзі. Ацетохлор довів свою ефективність проти однорічних небажаних рослин. Пендиметалін пригнічує зростання бур’янів, уповільнює розвиток їх пагонів.

 

А обрати найвідповідніший вашим умовам ґрунтовий препарат допоможуть професіональні менеджери-агрономи Арт Агро. Телефонуйте!

 

Чи рентабельно купити грунтовий гербіцид в Україні?

За багато років використання ґрунтові гербіциди довели, що за рахунок стримування росту і знищення бур'янів можуть зберегти близько 25-45% урожаю.

Прийнявши рішення купити ґрунтові гербіциди в Україні ви автоматично зменшите потребу у великій кількості процедур по розпушуванню ґрунту. Якщо врахувати всі переваги, що вони дають то ціна на них окупається у 100% випадків. Гербіциди позитивно впливають на потенціал врожайності, додають рослинам імунітету до стресових умов, хвороб і шкідників. 

Обирайте гербіциди відповідально з Арт Агро!

Читайте також