Страховими (післясходовими) називають препарати, що впливають на рослини проникненням через надземні частини. Їх застосовують вже після того як з’явилися сходи культури і бур'янів. За своїми властивостями вони відносяться до препаратів вибіркової дії. Гербіциди вибіркової дії успішно знищують чи пригнічують проростання однієї рослини, при цьому не заважаючи іншим рости і розвиватися.
При коректному підборі витратних об’ємів, способу обробки, періоду розвитку рослин, препарати селективної дії знищують більшість видів бур'янів.
До цієї групи входять гербіциди з такими діючими речовинами:
- Інгібіторами ацетолоктат синтази ALS;
- синтетичні ауксини;
- імідазолінони;
Вони мають широкий спектр застосування в процесі знищення небажаних рослин на посівних площах зернових, цукрових буряків, кукурудзи.
Деякі з таких препаратів відрізняються селективністю. До прикладу гербіциди групи грамініциди борються тільки зі злаковими бур’янами.
А підібрати післясходові страхові гербіцид вам допоможуть менеджери-агрономи компанії Арт Агро. Телефонуйте!
Соняшник відноситься до культур з доволі тривалою гербокритичною фазою ( від 40 до 50 днів), вимагає якісного гербіцидного захисту. В наш час, аграрії що працюють з соняшником роблять вибір між трьома технологіями: класичною, гібридами стійкими до трибенурон-метилу і гібридами що мають стійкість до імідазолінонів. Кожна з цих технологій передбачає специфічні підходи до гербіцидного захисту.
Посів класичного соняшнику варто починати з використання ґрунтових гербіцидів. Та не варто покладатися лише на них. Адже навіть у випадку коли ґрунтові гербіциди відпрацювали на всі 100% й надали культурі сприятливе середовище для зростання і розвитку на первинних етапах вегетації, в деяких випадках варто не нехтувати і страховими препаратами.
Адже не варто забувати, що посіви соняшника і надалі можуть бути засмічені пізніми бур’янами. Не варто нехтувати використанням страхових гербіцидів і тоді, коли мова йде про бур’яни непідконтрольні ґрунтовим гербіцидам, осоти наприклад.
Післясходові гербіциди є надійним та перевіреним інструментом у боротьбі з бур'янами. Новітні препарати визначні своїм широким спектром дії і в той же час селективністю до конкретних культур. Більшість з діючих речовин є високоефективними, тому однієї обробки за сезон - буде достатньо.
Механіка дії таких препаратів базується на тому, що діюча речовина блокує певні процеси в кореневій системі бур’янів, що призводить до їх загибелі. Варіативність форм випуску післясходових гербіцидів дає можливість підібрати найкращий варіант відповідно до ваших потреб.
Розчинні препарати треба лише розбавити водою до потрібної концентрації і вони готові до використання. В той час, у гранульованих гербіцидів є свої відчутні переваги: довший термін зберігання, стійкість до холоду.
Обрати найвдалішу для ваших потреб форму післясходового гербіциду допоможуть кваліфіковані спеціалісти Арт Агро. Телефонуйте!
Безумовно, кукурудза відноситься до культур тривалого гербокритичного періоду. Напротязі котрого вона не має здатності повноцінно боротися з бур’янами за поживні елементи і інші ресурси. А враховуючи те, що міжряддя культури змикається доволі пізно, це надає достатньо «комфортні» умови для росту бур’янів. Що за недотримання контролю над ними, може призвести до суттєвих втрат врожайності. І хоча більша кількість аграріїв при посіві кукурудзи користується ґрунтовими гербіцидами, їх ефективність залежна від ряду чинників, серед яких: вологість та якість обробки ґрунту, чи прибране поле від решток рослин. Окрім цього, не варто випускати з уваги і те, що сходи бур’янів можуть з’являтися декількома хвилями, а ґрунтові препарати не здатні тривало стримувати їх. Тому, використання страхових гербіцидів - бажаний крок у вирощуванні кукурудзи.
А обрати страхові гербіциди на кукурудзу допоможе Арт Агро. Телефонуйте!