Навіщо варто купити фунгіциди?

Як і будь-які живі організми, сільськогосподарські культури схильні до хвороб. Одними із інструментом профілактики і боротьби з хворобами рослин є фунгіциди.  Якщо перекласти цю назву дослівно, то вийде «вбиваю гриби». Тобто основна функція фунгіцидів – пригнічення розвитку грибів.

 

Грибки – мікроорганізми, що паразитують на рослинах. Це негативно впливає на потенціальний врожай, а іноді доводить до загибелі цілі площі посіву.  Фунгіциди як раз таки і були розроблені для боротьби з ними. Вони відносяться до групи отрутохімікатів сільськогосподарського призначення – пестицидів. Основний спектр дії – профілактика і лікування грибкових інвазій культурних рослин.

 

А якщо ви все ще не впевнені, чи варто вам купити фунгіциди – звертайтесь до Арт Агро. Наші спеціалісти допоможуть вам обрати найвдаліший засіб для ваших умов і задач. Телефонуйте!

 

Фунгіциди на соняшник: чи потрібні вони?

 

Якщо вирощуючи соняшник, ви не використовуєте хімічні препарати, то є ризик суттєвого пошкодження врожаю.  Адже ЗЗР розроблені не тільки для стимулювання зростання рослини, але й для убезпечення її від шкідливих впливів зовнішніх чинників.

 

Саме до цієї групи препаратів відносять фунгіциди на соняшник.  Речовини даної групи також дуже часто застосовують у ролі протруювача.  Насіння соняшника обробляють фунгіцидом перед здійсненням його посадки в ґрунт.  Зробивши цей крок – ви забезпечите рослині ефективний захисний механізм на ранніх етапах вегетації.

 

Також така дія є ключовою запорукою підвищення імунітету і врожайності культури.

 

У яких випадках застосовуються фунгіциди проти хвороб рослин Україна?

Фунгіцид – препарат з високою токсичністю, тому використовувати розчин даної речовини варто обережно, згідно з технікою безпеки.

Підготовка робочого розчину відбувається відповідно до інструкції, прямо перед його використанням.

Норма для більшості фунгіцидів є індивідуальною і прямо залежить від того, наскільки концентрованою є діюча речовина і яка культура буде оброблена.

 

Застосування фунгіцидів практикується у цих випадках:

-   Обробка насіння перед складанням на зберігання;

-   Обприскування ґрунту (тепличного);

-   Обробка рослин у період вегетації.

 

Менеджери-агрономи Арт Агро нададуть вам повну консультацію у питанні вибору найкращого фунгіциду для вашої ситуації. Телефонуйте!

 

 

Чи потрібні фунгіциди на кукурудзу?

 

Комплекс захисту культури від шкідливих фітопатогенів включає у себе оброблення фунгіцидами посівмату і другу обробку у період вегетації. Важливість кукурудзи в світовій харчовій промисловості росте із року в рік. Чим більшою є посівна площа культури, тим вищі ризики хвороб що загрожують кукурудзі. Хвороби шкодять потенціальному врожаю, що негативно впливає на рентабельність вирощування. Вчасне застосування фунгіцидів для кукурудзи – запорука успіху.  Хвороби є реальною загрозою для кукурудзи з посіву і до кінця періоду вегетації.  Починати боротьбу з ними варто з фунгіцидного протруювання посівного матеріалу.

 

Якщо ви купуєте непротруєну кукурудзу, то обов’язково купіть і фунгіцидний препарат призначений для обробки посівного матеріалу, тим самим захистивши проростаюче насіння  в найуразливішій фазі зростання.

 

Фунгіциди, які використовуються в період вегетації, дають змогу зберегти здоровий вигляд посівів, підвищують якість врожаю і його товарний вигляд, а також стимулююче впливають на ріст культурних рослин.

 

Якщо ви використовуєте фунгіциди, то будьте впевнені у високому урожаї.

Читайте також