Ґрунтовий гербіцид для кукурудзи: що це таке і коли його використовувати

Гербіцидами називають хімічні препарати, які призначені для боротьби з небажаними рослинами на посівних площах. Якщо дослівно перекласти з латиниці – «вбивці трави» ( «трава» - герба, «вбивати» - цідо). Вони класифікуються на два види, що різняться за типом впливу.

 

Суцільний – препарати цієї групи мають здатність винищувати всі рослини ( навіть культурні), на всій території обробки. Їх доцільно застосовувати перед посівом.

Селективний (вибірковий) – такі речовини частіше усього орієнтовані на конкретні види бур'янів і не несуть небезпеки для оброблюваних культур.

 

Найважливіше правило, про яке не варто забувати при обробці культури хімікатами – жорстко дотримуватися рекомендацій виробників. А також – дотримуватися графіка обробок.  Саме ці два фактори допоможуть створити для кукурудзи сприятливі умови для цілісного і повного розвитку і зростання.

 

Головне!  Категорично не можна порушувати рекомендації виробника! Це може призвести до небажаних наслідків, або ж і зовсім занапастить культуру.  

 

Що варто знати перед тим як купити досходовий гербіцид для кукурудзи?

 

Їх використання доцільне до появи ростків кукурудзи. Вони допоможуть тримати під контролем засміченість та надавати корисній культурі необхідні поживні речовини. Досходові гербіциди підтвердили свою ефективність в боротьбі зі злаковими та дводольними бур'янами.

 

Найпоширеніші різновиди цих препаратів є:

-   препарати на основі ацетохлору;

-   препарати з діючою речовиною s-метахлор;

-   препарати у складі яких є д.в. метрибузин;

-   препарати з д.в. пропізохлор.

 

 

Менеджери-агрономи Арт Агро допоможуть вам у виборі досходового гербіциду для кукурудзи. Телефонуйте!

 

Як обрати  ґрунтовий гербіцид для кукурудзи

 

 Хімічна прополка - є одним з найбільш ефективних і економічно приємних способів боротьби з бур'янами. За строками внесення препарати для хімічної прополки діляться на два типи: ґрунтовий - застосовується одразу після посіву кукурудзи і до появи перших ростків. Післясходовий -  відноситься до селективних препаратів, які не несуть шкоди молодим паросткам і можуть бути застосовані на будь-якому етапі розвитку рослин.  Основна задача ґрунтових  гербіцидів - запобігати проростанню бур'янів. Такі речовини для хімічної прополки знижують витратну частину механічної і надають тривалий захист від бур'янів

 

Такі препарати для хімічної прополки знижують витрати на механічну прополку і забезпечують тривалий захист поля від бур'янів.

 

Ґрунтові гербіциди борються з великим спектром бур'янів і основний їх об’єм знищують ще до появи сходів. Це дозволяє надати рослині достатньо місця для первинного росту, зекономити кошти на механічній прополці і впевнитись що вашому врожаю ніщо не загрожує.

 

Обирайте ґрунтові гербіциди для кукурудзи з Арт Агро. Телефонуйте!

 

Післясходовий гербіцид для кукурудзи: що варто знати?

 

Цей тип гербіцидів довів свою ефективність при внесенні на ранніх термінах розвитку кукурудзи ( в період коли вона має від трьох до восьми листків). Післясходові препарати ефективно борються з бур'янами, починаючи з лободи і закінчуючи курячим просом.

 

Для знищення   дводольних  бур'янів, найчастіше обирають гербіциди, що мають у складі флорасулам.

 

А якщо ви не знаєте який післясходовий гербіцид обрати, Арт Агро допоможе вам! Телефонуйте!

 

Читайте також