Чому варто обрати післясходові гербіциди Нопосон?

 

Бренд «Нопосон» зарекомендував себе, як експерт у виробництві засобів захисту рослин від хвороб, бур’янів та шкідників. Післясходові гербіциди Нопосон довели свою ефективність і результативність у боротьбі з бур’янами.

Використання післясходових гербіцидів Нопосон має цілий ряд переваг.

 

По-перше, це дає можливість оцінити реальні масштаби забур’яненості, та зрозуміти з чим боротися в першу чергу. А це відповідно допомагає свідомо підібрати відповідний препарат – селективний.

По-друге, використання післясходових гербіцидів  прибирає потребу в механічній обробці ґрунту, що зменшує супутні робочі витрати та знижує ризик будь-якої ерозії ґрунту.

 

А отримати консультацію при придбанні післясходових гербіцидів Нопосон ви можете звернувшись до Арт Агро. Наші спеціалісти допоможуть вам обрати підходящий гербіцид Нопосон для вашої ситуації. Телефонуйте!

 

Гербіциди Нопосон на соняшник: чому важливі?

Гербіциди Нопосон на соняшник можна назвати одним із ключових елементів у формуванні потенціальної врожайності рослини. Тому що на первинних стадіях розвитку ця рослина характеризується повільним темпом росту. Якісний захист від бур'янів  є особливо важливим на фазі трьох-п’яти пар справжніх листиків.

При виборі засобу захисту рослин варто звертати увагу на такі показники як: ширина спектру дії  та термін застосування. А також варто ретельно перевірити і впевнитись, що препарати не містять фітотоксичних речовин.

 

Чи варто купити гербіцид Нопосон на кукурудзу?

 

Обираючи препарати від Нопосон-Агро ви отримаєте:

-   Високу якість препаратів;

-   Екологічно безпечні гербіциди;

-   Гарантований захист врожаю від  бур’янів та шкідників.

 

Всі агрохімічні формули препаратів Нопосон пройшли незлічиму кількість біологічних досліджень і тестувань.

Якщо ви сумніваєтесь чи купити гербіцид Нопосон на кукурудзу  - звертайтесь до Арт Агро. Наші менеджери-агрономи допоможуть вибрати препарат найкраще підходящий для ваших умов. Телефонуйте!

Нопосон гербіцид ціна: чи виправдана?

 

Корпорація «НОПОСОН» - підприємство державного рівня, на якому якість контролюється за допомогою різноманітних патентів та дозвільних документів.

Таким чином, компанія працює за закритим циклом виробництва та контролю якості на всіх етапах виготовлення продукції.

Заводи потужностей Noposion відповідають міжнародним стандартам. За якістю препаратів слідкує сильний науково-дослідний колектив, чисельністю понад 100 професорів.

Препарати Noposion – це один успішний продукт, досягнутий шляхом тисячі випробувань та перевірок.

 

Обирайте гербіциди відповідально з Арт Агро!

 

Читайте також