Український гібрид насіння рiпаку: як обирати?

Правильний підхід до вибору гібридів насіння озимого і ярого ріпаку є вагомим фактором в успіху врожаю. Перед придбанням українського гібриду насіння ріпаку варто не забувати про такі фактори: 

  • Ґрунтові і погодні умови посівної площі;
  • Стійкість гібридів до зими (для сортів озимого ріпаку);
  • Хворобостійкість;
  • Стійкість до атак шкідників;
  • Універсальність термінів посіву (можливі як ранні так і пізні строки посіву);
  • Стійкість до вилягання;
  • Терміни дозрівання. 

Звичайно ж, кожний конкретний гібрид посівного ріпаку має свої слабкі та сильні сторони, що демонструються різними показниками. Більшість спеціалістів рекомендують обирати декілька відповідних до ваших кліматичних умов гібридів до вирощування, щоб збільшити свої шанси на високоврожайний сезон. 

 

Менеджери-агрономи Арт Агро допоможуть вам обрати найкращий український гібрид насіння ріпаку для умов вашої посівної зони.

 

Купити українське насіння рiпаку, на що варто звернути увагу?

Не варто забувати й про те, що кожен гібрид має свої індивідуальні вимоги до агротехніки, різний рівень стресостійкості - врахування цих факторів допоможе максимально використати генетичний потенціал гібрида. 

Процес селекції ріпаку наразі концентрується на підвищенні показників врожайності, якості кінцевого продукту (вміст олії та жирних кислот, хворобостійкості, стресостійкості, більш всього стійкості до зимового клімату у озимого ріпаку, так само як і стійкості до вилягання).


Гібриди ріпаку відмінні своєю продуктивністю, вони в середньому дають на 20% більше врожаю а ніж традиційні сорти. Термін посіву у гібридів більш тривалий. Гібриди ріпаку відрізняються адаптивністю до різних термінів посіву, тому навіть у посуху, або при високій вологості ґрунту у вас є високі шанси отримати врожай.

 

Насіння рiпаку українська селекція ціна і переваги

 

Українські гібриди озимого ріпаку відмінні своїми високими показниками врожайності і стресостійкістю, наприклад, до впливу гербіцидів імідазолінонової групи та гербіцидів суцільної дії.

Стабільність показників врожайності і рентабельності вплинули на те, що географія і площі посіву озимого ріпаку на теренах нашої держави розширюються з кожним роком. Виробникам селекційних гібридів вдалося добитися високого рівня продукції, при збереженні помірних цін на неї.

 

Арт Агро допоможе вам обрати найкраще насіння ріпаку української селекції для ваших посівних умов.

 

Вартість насіння українського рiпаку 2023 року: для чого використовують? 

 

Українські аграрії охоче виділяють посівні площі, як під озимий, так і під ярий ріпак. Культура має широкий спектр застосування і в харчовій промисловості, і в технічних цілях. До складу олії ріпаку, входить велика кількість сірчаних сполук, в цьому й причина ії неприємного смаку. Для використання в харчовій промисловості - з продукту варто видаляти усі домішки, адже кінцеві показники перевіряються державними організаціями та мають бути відповідними актуальним стандартам. 

 

З насіння виготовляється технічна олія, що в подальшому перероблюється на дизпаливо, в металургії (для гартування сталі), в процесі виготовлення гумових виробів, в миловарному, текстильному і лакофарбовому виробництвах.

Арт Агро допоможе обрати найбільш вдалий для ваших умов, гібрид ріпака української селекції. Телефонуйте нам і наші експерти нададуть вам необхідну консультацію на будь якому етапі вибору посівмату!

Читайте також