Українська селекція кукурудзи: історія

З 1945 року були розгорнуті обширні роботи з селекції насіння  кукурудзи на базі  Чернігівської обласної  державної сільськогосподарської дослідної станції, там був створенний міжсортовий ранньостиглий гібрид  Буковинський 1, а також сортолінійні – Буковинський 2 та Буковинський 3. Саме ці гібриди займали максимальну кількість посівних площ нашої держави, та за ії межами.

З 2021 р. на території нашої країни було виведено і отримало сертифікат 22.2 тис. т. вітчизняних гібридів кукурудзи.

Купити насіння кукурудзи українська селекції: чи варто?

Кукурудза - одна із найдавніших рослин, що окультурила людина. Роками вона зберігає свою популярність в нашій державі і за ії межами. Плюси цієї культури підтверджені роками:

  • Висока врожайність;
  • Помірна цінова політика на достойний український продукт;
  • Насіння кукурудзи - вигідніше, а ніж до прикладу пшениця, з однакової посівної площі врожай першої культури буде більше. 

Насіння кукурудзи української селекції варто уваги аграріїв, хоча б через те, що вони розробляються під конкретні грунтово-кліматичні умови різних регіонів нашої держави. Цей фактор істотно впливає на врожайність. Водночас аграрії одержують якісний посівний матеріал, що швидко і вдало реалізується. Переваги насіння кукурудзи української селекції безсумнівні: такі гібриди відрізняються стресостійкістю, а при коректній обробці не страждають від патогенів і атак шкідників.  Ще одне істотне “за” - придбання насіння української селекції - помірна цінова політика. Вони значно дешевші ніж зарубіжні аналоги, але по якості їм не програють. 

 

Обрати найвдаліший гібрид насіння кукурудзи української селекції допоможуть фахівці компанії Арт Агро. Телефонуйте і отримайте консультацію повного спектру!

Насіння українська селекція кукурудзи ціна в Україні

 

Покупка якісного оригінального насіння кукурудзи в Україні - це перший крок до успішного врожаю. Також ключовим моментом є дотримання умов посіву: періоду і густоти посіву, обробки захисними засобами і мінеральними добривами.  Будь-який сорт і гібрид має свою технологічну карту, якої рекомендується дотримуватись, щоб досягти максимальних показників врожайності насіння. Такої “карти рекомендацій” не буде у дешевих підробок гібридів.  

 

Дешевий посівмат не несе гарантії високоврожайності, а відповідно і прибутку. Прибуток аграрія спирається на кількість зібраного їм зерна. Добитися високої продуктивності в сезон значно легше за використання оригінального посівного матеріалу. Оригінальним називають те насіння української селекції кукурудзи, що було виведено в дослідних інститутах.

 

Придбавши оригінальне насіння кукурудзи української селекції, ви можете мати деяку впевненість, що параметри покупки співпадають з заявленими на упаковці.

Мова йде про такі особливості, як продуктивність і потенційна врожайність.  Якість і ціна - пов'язані між собою властивості. Сортові параметри і коректні умови зберігання піднімають цінник посівної кукурудзи. Чого не варто чекати від гібридів-підробок. Економлячи на ціннику насіння, ви ризикуєте загубити сезон, а значить і прибуток.Гібриди кукурудзи Української селекції: важливі фактори

 

В процесі вибора гібриду кукурудзи української селекції необхідно не забувати, що умови його вирощування мають бути схожими з тими, в яких його селекціонували. Неварто думати, що низька ціна українських гібридів впливає на якість урожаю. Вони дають продуктивність - не гірше імпортних.

Вибрати ваш вдалий гібрид кукурудзи Української селекції допоможе компанія Арт Агро. Телефонуйте!

Читайте також