Гібриди ранньостиглі соняшника: які вони?

Ранньостиглий соняшник - це великий спектр гібридів від багатьох виробників. Такі гібриди мають потенціал урожайності - до 3 т/га і відрізняються високим показником олійності. Ранні гібриди цієї культури також є гарною альтернативою в випадку, коли аграрій планує вмістити у процес сівозміни високорентабельну рослину, бо у деяких погодних умовах не всі сорти мають достатньо часу для нормального дозрівання. З вищесказаного можна зробити висновок, що такий тип рослин є найкращим вибором для північних регіонів України. Таким шляхом, з’являється можливість швидше звільнити посівну площу і підготувати його до сівозміни з  озимими культурами. 

 

Менеджери - агрономи компанії Арт Агро нададуть повний супровід у процесі вибору ранньостиглого гібриду соняшника під ваші умови. 

Купити насіння ранньостиглі гібриду соняшника - в чому перевага? 

Ранні гібриди соняшнику - це ідеальне рішення для північних регіонів нашої держави. У чому їх переваги, спитаєте ви? Ключова властивість, що виділяє ранні гібриди - можливість закладання врожаю до початку екстремального підвищення температур. 

 

Крім того, це блискуче рішення при пізньому посіві або вимушеному пересіві. Ряд аграріїв навіть використовують такі види соняшника як пожнивну культуру.

 

Здебільшого, такі гібриди мають високий потенціал урожайності (вище 40ц/га), та реальні показники по врожаю в Україні тримаються на позначці 25-30 ц/га.

 

В селекціях ранніх гібридів є позиції 100% стійкі до вовчка і такі, з якими його можна контролювати. Серед ранніх гібридів існують варіанти, що були виведені конкретно для посушливих територій нашої держави.
Зателефонуйте нам і ми підберемо найбільш вдалий ранній гібрид соняшника для вашого регіону!

Ранньостиглі гібрид соняшника ціна на ринку

Ранні гібриди соняшника - кращий вибір для північних регіонів нашої держави. Та не варто забувати, що ніхто не застрахований від кліматичних форс мажорів, не тільки на півночі, а й в цілому на всій території України.

Кожен аграрій, що піклується про свій прибуток, звісно ніколи не відмовиться від його збільшення. Адже з ранньостиглими гібридами соняшника ви можете отримати ще один врожай, після збирання озимого гороху або ячменю. Ранньостиглі гібриди рекомендовано висівати до середини липня і в степових районах держави - це більш ніж реальна задача.

Ціновий діапазон на ранньостиглі гібриди соняшникової культури є більш ніж прийнятним для аграріїв різного рівня. 

Ранньостиглі гібрид соняшникової культури Україна: що варто знати? 

У середньому, період вегетації таких гібридів становить 90-100 днів. Рослини не надто високі, 165-170 см - найбільший параметр серед таких гібридів.

Вирізняються вони діаметром кошика, він у них в середньому - 24 см. Потенціал урожайності доходить і до 52 ц/га, показник олійності - 49-53%. Звичайно, це усереднені параметри, для більш точних параметрів треба вивчати характеристики конкретного гібрида ранньостиглого соняшника. 

 

Вибирайте гібриди ранньостиглого соняшника разом з Арт Агро! Телефонуйте за телефонами вказаними на сайті для отримання консультації від профільних спеціалістів. 

Читайте також