Соняшник під гранстар: як обрати правильний?

 

Одним з основних критеріїв при підборі гібрида - є його врожайний потенціал. Та що б результат був задовільним - одного цього показника не досить.
Гібрид має бути посухостійким (особливо актуальний цей показник для Степової і Лісостепової зони). 

 

Хоча соняшник за біологічними властивостями відноситься до рослин, що прекрасно переносять брак вологи, завдяки розлогості кореневої системи, посухостійкість є важливим показником. 

 

Також гібриди під гранстар мають бути генетично стійкими до захворювань (білої та сірої гнилі, борошнистої роси, фомозу, та інших). Крім того, не варто недооцінювати важливість профілактики контролю і запобігання цих хвороб, починаючи з  задіяння біологічних і хімічних фунгіцидів. 

 

Обираючи гібрид, також прийміть до уваги такі параметри: висоту гібрида, термін вегетації і стійкість до осипання та вилягання.  Крім того, важливо адекватно оцінювати ваші можливості в питанні забезпечення рослини всім потрібним для того щоб процес росту пройшов без проблем. Якщо ваші ресурси обмежені, то ваш кращий вибір - гібрид екстенсивного типу, він дасть максимальний прибуток. 

 

Купити насіння соняшнику під гранстар: в чому переваги? 

На сьогодні, гібриди соняшнику під гранстар є одним із найпрогресивніших методів посіву. За минувші десятки років процес вирощування будь-яких сільськогосподарських культур значно спростився через створення нових видів гербіцидів. Сьогодні питання, що раніше здавалися тупіковими, ураджуються з  вибором коректної технології. 
Соняшник під Гранстар відрізняється стійкістю до стресів, він переносить перепади температур і посуху. Рослини - винятково адаптивні до несприятливих чинників. Крім того такі соняшники відзначаються такими показниками:

  • висока врожайність ( 35-50 ц/га);
  • стійкість до широкого спектру бур'янів.

Спецілісти компанії Арт Агро нададуть кваліфіковану допомогу у виборі гібрида під Гранстар. 

Соняшник гранстар стійкий до стресів тип насіння

 

У технології вирощування соняшника під Гранстар, передбачається посів високоврожайного насіння, в якому стійкість до гербіцидів на основі трибенурон-метилу закладена на генетичному рівні. А їх потенціальна продуктивність знаходиться на рівні  48-60 ц/га. 

 

Перелік відмінних переваг є і у гербіцидів, які застосовуються в цій конкретній технології. Вони мають вищий показник ефективності, ніж традиційні ґрунтові препарати і капітально знищують практично всі види дводольних бур'янів. І навіть дефіцит вологи не стане їм на заваді.  До того ж Гранстар та його аналоги не потребують великого дозування для того, що б показати свою ефективність. А це не тільки позитивно впливає на бюджет аграрія, а й зменшує пестицидне впливання на культуру.

Насіння соняшнику під гранстар ціна: фактори формування

Ціна на соняшник під Гранстар формується з таких факторів: 

 

  • селекція (вітчизняна або зарубіжна);
  • яку дозу (25г або 50г) може прийняти гібрид;
  • швидкості виходу з періоду фітотоксикації. 

 

Професіонали компанії Арт Агро допоможуть вам вибрати саме той гібрид (враховуючи ваш бюджет), який найкраще впишеться в ваші умови посіву і відповість вашим підсумковим очікуванням!

Читайте також