Гібрид соняшника під Євро-Лайтнінг: технологічні особливості

Технологія вирощування насіння соняшника під Євро-Лайтнінг знайшла величезну популярність у всьому світі. 

Ця суміш дійсно має свої унікальні особливості. У ії складі дві активні речовини з групи імідазолінів, які борються з великим спектром бур’янів лише з разовою обробкою землі.

У своєму складі засіб Євро-Лайтнінг, має дві активні речовини: імазапір (15 г/л) і імазамокс (33 г/л), які і самі по собі мають високу ефективність, а в “союзі” набувають вражаючих синергетичних властивостей. 

При проникненні в ґрунт, Євро-Лайтнінг створює так званий гербіцидний екран, механічне пошкодження якого впливає на ефективність роботи суміші.

Євро-Лайтнінг, також показав свою  дієвість у посушливих регіонах, де інші гербіциди були не в змозі продемонструвати високу ефективність. Це зумовлено характерними особливостями впливу Євро-Лайтнінга на кореневі системи бур’янів, в додаток до дії гербіцидного екрану по поверхні ґрунту. Спільно, ці два фактори знищують пагони бур’янів від першої до третьої хвилі.
Використовувати препарат рекомендують не частіше 1 разу на 3 роки. Соняшник рекомендують обприскувати на стадії 2-8 листків культури. Дозування гербіциду - 1-1.2 л/га.

Купити насіння соняшнику під Євро-Лайтнінг: в чому переваги?

Гібриди під Євро-Лайтнінг – дають змогу вирощування культури на вільній від бур’янів території. Якщо в регіоні є вогнища поширення вовчку, то гербіцидна обробка їх знищує 

Насіння соняшнику під Євро-Лайтнінг самі по собі сильні і мають небувалий імунітет і стресостійкість. Демонструють гарний потенціал врожайності і в посушливих регіонах, і в інших зонах вирощування соняшнику. 

Cпеціалісти компанії Арт Агро допоможуть вам обрати найкращий сорт насіння соняшнику під  Євро-Лайтнінг для ваших умов. 

Соняшник Євро-Лайтнінг стійкий до стресових умов

Вперше стійкість соняшника до імідазолінів була виявлена випадково, на посівах сої, що оброблялася таким гербіцидом. Саме насіння з генетичною стійкістю до імазапіру стало базою для створення гібридів соняшника під Євро-Лайтнінг.
Окрім стійкості до впливу імідазоліна, такі гібриди мають цілий спектр позитивних властивостей. Серед них і висока врожайність, стійкість до багатьох рас вовчка, відмінні показники зростання і початкового розвитку. Тих, хто обере такі гібриди соняшнику під під Євро-Лайтнінг гарантовано чекає високий урожай та дохід. 

Менеджери-агрономи Арт Агро допоможуть обрати найкращий гібрид насіння соняшника під  Євро-Лайтнінг під ваші умови посіву. 

 

Насіння соняшнику під Євро-Лайтнінг ціна 2023 року

Є і своя ложка дьогтю в бочці з медом. В випадку гібридів під Євро-Лайтнінг - це цінова політика. На контрасті з “традиційними” гібридами вона здасться вам доволі високою. Та вся витратна складова окупає себе вже в перший сезон. Виробники також наголошують на обережному поводженню з гербіцидом у жарких та сухих погодних умовах. Адже тоді суміш проявляє деякий рівень фітотоксичності. 

Арт Агро - ваш помічник у виборі насіння соняшнику під Євро-Лайтнінг.

Читайте також