Насіння озимого ріпаку сорту Чорний велетень: що треба знати?

Чорний велетень – відноситься до сортів середньо-пізнього типу.  У висоту рослини доходять до 165-170  см.   Зокрема варто звернути увагу на порівняно невеликий  за тривалістю вегетативний період ( від 292 до 323 днів).

 

Рослина відрізняється стеблом округлої форми, товщиною близько 14-17мм. Чорний Велетень – має китецеподібну форму, в довжину досягає  від 26 до 37 см. Квіти – яскраво жовтого кольору. Плід у Чорного Велетня – стручковидний, довжиною 8-10 см.  Кожен стручок має в собі від 25 до 31 насінин, правильної округлої форми. Насінини – насиченого чорного кольору.  Олійний потенціал насіння – 45.5%, ерукової кислоти – 0.3%, глюкозинолатів – 0.9%.

 

Сорт - відмінний своєю високою посухостійкістю, а також задовільним рівнем стійкості до осипання і вилягання.  Відноситься до адаптивних сортів, які рекомендують для посіву по всій території нашої держави.

 

Прийнятна густота у період збору - 700-800 тис/1 га.  Середній показник врожайності за роки державного сортовипробування становив - 28.8 ц/га.

 

Менеджери-агрономи компанії Арт Агро допоможуть вам зрозуміти чи є насіння озимого ріпаку сорту Чорний велетень  вдалим вибором для вашої посівної зони. Телефонуйте!

 

Купити Озимий ріпак Чорний велетень  - показники сорту

 

Чорний велетень відрізняється доволі визначними показниками, серед яких:

  • Стійкість до зими– 8,5 балів
  • Стійкість до вилягання - 8,5 балів
  • Стійкість до осипання – 7 балів
  • Фомозостійкість - 8 балів
  • Периноспорозостійкість – 7 балів
  • Альтернаріозсотійкість – 7 балів
  • Бактеріозостійкість – 8 балів

 

Посівний Чорний велетень ріпак ціна і характеристики

 

Сорт характеризується сильним відростанням навесні, щільним, рівним стеблостоєм. При дозріванні стручки відрізняються стійкістю до розтріскування. Інтенсивний, 00 - за типом якості сорт, орієнтований на олійний напрямок використання.

 

Потужні, розлогі рослини, форму куща мають наполовину  зімкнуту, розетки - напівприпідняті. Стебла не відрізняються опущенням і антоціаном, мають добре виражені гілкування та облиствленість.

 

 

Арт Агро допоможе купити  посівний чорний велетень ріпак за вигідною ціною. Телефонуйте!

 

 

Насіння ріпаку Чорний велетень на посів: чим визначне?

 

Насіння ріпаку Чорний велетень - якісний представник української селекції, такої високо ризикованої рослини як озимий ріпак.  Не варто забувати, що селекція і вартість посівного матеріалу не є найбільшими факторами впливу у питанні вимерзання ріпаку у несприятливі сезони. Помірна ціна посівмату не буде такою накладною в випадку вимерзання посіву, та в той же час не уступає по потенціалу врожайності сортам і гібридам більш дорогої групи.

 

 

Обирайте посівний матеріал відповідально з Арт Агро!

Читайте також