Насіння озимого ріпаку сорту Бучацький: особливості

Бучацький – високоврожайний сорт озимого ріпаку, який добре себе показав на посівних територіях Лісостепу, Степу, Поліссі. Вегетаційний термін цього сорту – до 310 діб, що  відносить його до середньостиглих сортів.

 

Сорт встигає набути задовільної для перезимування стадії розвитку, навіть при пізньому терміні посіву. Оптимальні терміни посіву у період з 10 серпня по 5 вересня. У висоту рослини цього сорту досягають близько 170 см (±10 см).

 

Потенціал врожайності сорту складає  45-53 ц/га, а показники олійності тримаються на рівні 46-48%. Бучацький – сорт з 00 якістю, вміст ерукової кислоти у ньому в межах  від 0,01 до 0,1%, та не більше 16 мк М/г глюкозинолатів.

 

Ріпак сорту Бучацький має доволі широкий спектр використання. Від виробництва олії для харчових цілей до переробки на біопаливо, а у якості шроту – для потреб тваринництва.

 

Купити український Озимий ріпак сорт Бучацький: кому підійде?

Сорт відноситься до інтенсивних, задовільно реагує на обробку мінеральними добривами та резистентністю до переноспорозу та бактеріозу.

Відрізняється високою продуктивністю в умовах адекватного забезпечення вологою, а також відмінною зимостійкістю. Також сорт є стійким до вилягання.

У 2013 році сорт був офіційно внесений до Реєстру сортів рослин України і захищений авторським свідоцтвом. 


Сорт показав гарну продуктивність у всіх кліматичних зонах нашої держави.

Менеджери-агрономи компанії Арт Агро допоможуть вам впевнитись у тому, що український Озимий ріпак сорт Бучацький - вдалий вибір для ваших посівних умов. Телефонуйте!

 

 

Посівний сорт Бучацький ріпак ціна, рекомендації, рівень стійкості

 

І хоча цей сорт прирівнюють до універсально адаптивних, найбільшу продуктивність цей сорт показав в центральній та західній частині нашої держави. Єдиним мінусом цього сорту є нестабільність показника урожайності в посушливих умовах.

Рекомендована норма висіву - 450–600 тис. насінин/га (залежно від посівного періоду)

Характеристики стійкості:

- Стресостійкість - 8б;
- Стійкість до вилягання - 8б;
- Холод – 9б;
- Бактеріоз – 7б;
- Переноспороз – 7б;

Насіння ріпаку сорт Бучацький на посів: селекція 

Бучацький - відносно новий сорт озимого ріпаку. Його вивели на основі відокремленного з популяції генотипу, з переходом в метод індивідуально-родинного підбору біохімічних і продуктивних показників.

Маса 1000 насінин насіння цього сорту - 5.6г. Одна посівна одиниця має в собі  3,5 млн. насінин.

Обирайте насіння ріпаку сорт Бучацький на посів відповідально з Арт Агро!

Читайте також