Насіння озимого ріпаку сорт Анна: що треба знати

 

Анна -  визначний своїм високим показником зимостійкості сорт. А також знакове те, що він може бути вирощений механізованим шляхом. Насіння озимого ріпаку сорт Анна придатне для використання у харчовій промисловості, перетворення  в екологічне паливо, а також у ролі шроту для тваринного корму.

Створений цей сорт був у співпраці з сербським інститутом та зареєстрував сорт Інститут олійних культур Державної академії аграрних наук.

 

Отримати консультацію з приводу придбання насіння сорту Анна можна у компанії Арт Агро. Наші спеціалісти допоможуть вам визначитися чи підійде він для вашої посівної зони.

 

Купити Український Озимий сорт Анна: основні характеристики

 

Сорт  взагалі містить дуже маленький процент  ерукової кислоти. Має сім'ядолю невеликого розміру, помірно зубчаті краї листків.

Середнього розміру листки, з чітким розмежуванням на частки, мають довгі черешки. Рослина не дуже висока. Пелюстки квіток мають насичений жовтогарячий колір. Стручок рослини - середнього розміру.

Посівний сорт Анна ріпак ціна і стійкість до стресів

За часом квітування сорт відноситься до середнього типу. У рік весняної сівби має помірну тенденцію утворення суцвіть.

 

Показники урожайності:

 

33,8 ц/га - зона Лісостепу

 

36,9 ц/га - Полісся.

 

Сорт є стійким до вилягання (8,7—8,9 бали), осипання (8,1—8,3 балів), посухостійким (7,9—8,4 бали).

 

Також сорт є стійким до пошкоджень від ріпакового квіткоїда.

 

 

Насіння ріпаку сорт Анна на посів: властивості

 

Анна має генетичну стійкість до ЛМР і борошнистої роси  (аж до раси Е), підвищений показник стійкості до білої і сірої гнилей.

 

Вегетаційний період насіння ріпаку сорту Анна - 285-288 днів. Норми висіву - 4,5 - 6 кг / га в комфортні  для кожної зони строки.

 

Вміст ерукової кислоти -  0,2—0,3%,  глюкозинолатів - 0,7—0,8%.

 

 

Обирайте посівний матеріал відповідально з Арт Агро!

Читайте також