Як купити насіння кукурудзи в Україні і не прогадати з врожайністю?

Насіння кукурудзи в нашій державі представлено декількома категоріями, в залежності від кінцевої цілі продукту і селекції.  Щоб не помилитися в виборі насіння кукурудзи, готуйтесь відповісти на ряд питань, що допоможуть спеціалістам Арт Агро обрати найкращий для вас матеріал на посів.

 

 

  • Яка кінцева ціль посіву насіння кукурудзи? Силос чи зерно?

 

З цього питання починається підбір насіння кукурудзи під посів.  Сорти і гібриди під силос і зерно мають варіативну продуктивність в показниках врожаю, тому треба чітко формулювати ціль для кінцевого продукту. В випадку, коли ви плануєте купити насіння кукурудзи для вирощування зерна на продаж - обирайте з гібридів селекціованих під зерно.

Коли ви шукаєте силосну кукурудзу під корма тваринам  ваш вибір - гібриди для силосу. В випадку, якщо у вас дуже невелика посівна площа, і ви хочете вирощувати кормову кукурудзу, вам варто розглянути гібриди зернового або змішаного типу. Перед покупкою, не нехтуйте консультацією спеціаліста.

 

  • В якому регіоні планується посів? Чи зможете ви сам по собі провести досушку насіння кукурудзи, чи бажаєте зібрати вже при оптимальній вологості? 

 

Сорти насіння кукурудзи можуть разюче відрізнятися показником вологовіддачі. Цей показник може різнитися в залежності від роботи селекціонерів і коректного підбору гібриду по ФАО. Більш вартісні - швидше позбавляються від вологи, навіть при високих одиницях ФАО.

Продукція українських селекціонерів - відрізняються високою чутливістю до умов в регіоні, невірний підбір ФАО може загрожувати значно вологішим насінням чи чисткою полей до нового року.

До того як сплануєте купити насіння кукурудзи, вивчить, який показник ФАО буде найкращим для вашого регіону.

 

 

  • Яку технологію плануєте використовувати при вирощуванні насіння кукурудзи? Які ваші очікування по врожайності? 

 

Це мабуть самі ключові питання, які потребують чесних відповідей. Саме так знизиться ризик даремної витрати грошей на невдалий посівмат.

Стійке до вилягання насіння кукурудзи купить

Основний плюс високостійкістних до вилягання гібридів в тому, що вони значно спростять процес збирання врожаю і знизять ризики втрат кінцевого продукту. І це автоматично дає вищий потенціал врожайності. Не варто забувати, що для того що б опиратися невдалим кліматичним чинникам кукурудза має відрізнятися жорстким стеблом.

 

А що б обрати найвдаліше стійке до вилягання насіння кукурудзи - звертайтеся до спеціалістів Арт Агро! Ми надамо вам повний спектр консультацій з підбору насіння кукурудзи для посіву. 

Насіння кукурудзи ціна за мішок: як заощадити? 

 

У рейтингу популярності сільськогосподарських культур кукурудза твердо займає друге місце, після соняшнику. Лідером з вирощування цієї культури є північно-східна частина нашої держави. Кукурудзяне зерно має дуже високу ринкову затребуванність, через свою харчову цінність, як для людей, так і для тваринного світу. Рентабельність кукурудзяних посівів може сягнути до 800%


Є два способи зекономити при придбанні насіння кукурудзи:

-  Купити рештки минулорічного посівного матеріалу;
- Починаючи з липня і аж до вересня заброньовувати потрібний під посів об'єм за значно нижчою ніж перед початком сезону посівної;

 

Користуючись такими “лайвхаками” при покупці насіння кукурудзи, ви понизите собівартість врожаю мінімум на 30%.

На ринку багато вигідних пропозицій, компанія Арт Агро готова представити вам найоптимальніші умови. Досвідчені спеціалісти убережуть вас від будь яких похибок і допоможуть вибрати найкраще насіння кукурудзи під посів.

 

Насіння кукурудзи на посів 2023: потенціал врожайності

 

Потенціальна врожайність частіше усього тримається на показнику 150 ц/га, а реальні (усередненні) результати доходять до межі 100 ц/га (Полісся, Лісостеп), 60-80 ц/га (Степова зона, Південь).
Підбір вірного гібриду на посів - ключовий етап у процесі вирощування кукурудзи, який не слід знецінювати. Головний показник гібрида - це врожайність. Та не варто забувати, що реальна картинка може значно відрізнятися від описаного потенціалу.
Тож не забудьте:

  • вивчити всі показники гібридів (починаючи з ФАО і закінчуючи посухостійкістю;
  • дізнатися реальну врожайність, якої досягали агрономи в умовах вашої кліматичної зони; 

 

А що б бути впевненим в своєму виборі - краще звернутись до компанії Арт Агро! Наші спеціалісти завжди нададуть вам консультацію повного спектру і підберуть найкраще насіння кукурудзи для ваших умов. 

Читайте також