Купити насіння сої: сфери використання

Соя – багата на поживні речовини і мінерали зернобобова культура. Ці властивості надали їй визначне місце у світі. Вона здобула популярність у багатьох галузях, серед яких: технічна, медична, кормова і звичайно ж харчова. Соя відноситься до ключових сільськогосподарських зернобобових  культур. Рік за роком під сою на посів виділяють все більше територій. Україна займає восьме місце в світі за вирощуванням сої.  Насіння сої на посів має широку варіативність використання, відмічається стабільно високим попитом та має помірну цінову політику.

Основні сфери використання насіння сої:

-    Кормова промисловість;

-    Виробництво шроту та олійна промисловість;

-    Харчова промисловість (наприклад у виготовленні замінників  замінників м’ясної та молочної продукції);

-    Хімічна промисловість;

-    Медицина;

-    Технічна індустрія.

Купити насіння сої і не помилитися з вибором можна звернувшись до компанії Арт Агро!

 

 

Ранні сорти сої під раундап: чим визначне

 

 

Насіння сої з імунітетом до гербіциду відрізняються відмінними показниками. До них відноситься висока посухостійкість, стійкість до осипання. Це насіння є адаптивним до всіх погодних зон нашої держави. За генетикою, потенціал даної культури – у межах 45 ц/га.  Здатність втримувати під жорстким контролем згубні наслідки великого об’єму бур'янистих трав – це ключова характеристика, що варта уваги при купівлі насіння – високої якості.  Саме через це, соя набула широкого визнання серед агрономів.

 

Насіння сої ціна: як обрати?

Коректно обраний сорт насіння сої – половина успіху аграрія. В процесі підбору насіння сої слід звернути увагу на декілька головних характеристик, що впливають на підсумковий результат. Перш за все варто вивчити агрономічні характеристики сортів, а конкретно:

-   Потенціал врожайності;

-   Стабільність показника врожайності;

-   Стійкість до вилягання, імунітет до найпоширеніших хвороб;

-   Варіативність ґрунтово-кліматичних умов;

-    Поживні характеристики – процент вмісту білку і олії в зерні;

А консультацію у процесі вибору насіння сої нададуть менеджери-агрономи компанії Арт Агро!

 

Купити сою на посів: оптимальні температури вирощування

 

Соя – найкраще проростає у мусонному кліматі, відрізняється виключними вимогами до забезпечення теплом і вологою. Необхідність бути в  плюсових температурах збільшується у процесі проростання до сходів, а потім – під час утворення насінин. У процесі дозрівання температурні вимоги стають меншими.

 

Проростати насіння починає при температурі 8-10 °C, але в такому температурному режимі сходи покажуться через 25-30 днів, а вже при температурах у межах 14-16 °C – через 6-8 днів. Підвищення температурного режиму на початку вегетаційного періоду до 24-25 °C призведе до затримки процесів росту, а температура 35-37 °C – деструктивно вплине на вегетативний процес культури.

Обирайте посівмат відповідально з Арт Агро!

Читайте також