Насіння українська селекція соняшника - чим визначне?

Вітчизняні аграрії добре знайомі з соняшниковим насінням української селекції. Українські гібриди відрізняються високими показниками олійності і стійкості до впливу навколишніх чинників. 

 

Особливістю пропонованих на сучасному ринку гібридів є задовільні показники врожайності навіть при стресових для рослини кліматичних чинниках. Також гарним показникам врожайності сприяє висока енергія росту цих сортів і гібридів.

 

Якої врожайності слід очікувати?

У більшості запропонованих на сучасному ринку гібридів - потенціальна врожайність перевищує 50 центнерів на гектар. Реальна ж врожайність цих гібридів в Україні знаходиться на позначці - вище 40 центнерів з гектара.


Чи мають ці гібриди стійкість до посухи?

Деякі гібриди мають варіації, що виведені конкретно для посушливих регіонів.

Зателефонуйте і спеціалісти Арт Агро допоможуть підібрати найкращий для ваших умов варіант. 

Купити насіння соняшника харківська селекції в 2023 році

Історія української селекції соняшника бере свій шлях саме з Харкова. Перший селекційний сорт “Харківська зеленка №76” представили публіці у 1927р. З плином часу до селекційної лінійки було додано ще декілька гібридів Харківського сорту №22-82. У витоків цього проекту стояв кандидат сільгосп наук Гуменюк А.Д. разом з групою вчених інституту рослинництва ім. В. Я. Юр'єва НААН. Їм вдалось успішно вивести сорти, які відрізнялись за термінами стиглості але всі мали високу олійність.

 

Насіння харківської селекція соняшника ціна: як формується?

Вартість конкретних сортів і гібридів формується за такими критеріями: 

  • показник врожайності;
  • стійкість виду до основних захворювань;
  • проростання в наших кліматичних умовах;

Найвдаліший час для того що б купити посівний матеріал - рання осінь. Ціна на насіння харківської селекції соняшника в цей період нижча. Чим ближче початок посівного сезону - тим вище розцінки, а багатьох популярних сортів і гібридів вже може навіть не бути в продажу.

Спеціалісти компанії Арт Агро допоможуть вам обрати насіння харківської селекції, що найкраще підійде для умов вашої посівної площі. 

Як обрати насіння українського соняшника 2023 року? 

З плином років, селекційна географія стає все ширше, насіння соняшника - популярний посівний матеріал у більшості областей нашої держави. Та щоб придбати найурожайніший і найстійкіший вид насіння соняшнику, треба враховувати актуальні кліматичні умови та технологічні особливості роботи з насінням. При цьому не варто брати за орієнтир лише названий виробником потенціал насіння. Варто комбінувати цей показник з критерієм стабільності. 

 

Підтверджена стабільність у купі з мінімальними тратами на процес вирощуваня частіше дають більший прибуток, ніж завищений до 50ц/га потенціал, розкриття якого залежить від цілої купи факторів. 

Якщо ви ще вагаєтесь яке насіння українського соняшника обрати - Арт Агро допоможе зробити вірний вибір! Телефонуйте і наші менеджери-агрономи допоможуть з вибором найкращого посівного матеріалу!

 

Читайте також