Чим визначний український гібрид насіння соняшника?

Наша держава є одним з найвизначніших постачальників соняшникової олії на ринок Європи. Майже 70% посівних площ в Україні засіяно олійними культурами. Завдяки плідній роботі селекційно-генетичних інститутів, в останні роки світ побачили близько 50 нових гібридів соняшнику. Найновітніші методи селекції у підсумку дали можливість одержати посівний матеріал з рядом цінних ознак і особливостей. 

 

Гібриди української селекції виводяться для збільшення врожайності в умовах конкретних кліматичних зон України. Для досягнення позитивних результатів, спеціалісти стараються звести до мінімуму ефект зовнішніх негативних чинників на процес вирощування культури. Також значною перевагою є ціновий сегмент гібридів української селекції.

Менеджери-агрономи компанії Арт-Агро нададуть кваліфіковану допомогу у процесі підбору гібридів насіння соняшнику саме під ваші кліматичні умови. 

Купити українське насіння соняшника: за і проти 

 

Гібриди української селекції визначні своїми високими показниками олійності, врожайності і стійкістю до найпоширеніших захворювань. Також, вітчизняні гібриди відрізняються гарною адаптованістю до кліматичних умов нашої держави. 

Для того що б продукт селекції був вдалим, перед початком цього процесу вивчаються такі фактори:

  • кліматичні умови регіону;
  • види комах-шкідників притаманних певній території;
  • наявність інших шкідників - птахів або гризунів;
  • захворювання, від яких страждають соняшники у конкретному регіоні;Якщо всі ці фактори прийняті до уваги кінцевий продукт селекції - стійке до зовнішніх негативних впливів насіння. Більшість рослин української селекції мають генетичну стійкість до багатьох типів гербіцидів. Також, більшість з них є стійкими до вовчка. Наймолодші види соняшника української селекції мають стандартну технологію вирощування. 

 

Насіння соняшника  українська селекція ціна на ринку

Основною ціновою перевагою насіння соняшника української селекції є відсутність потреби в міжнародній логістиці. Саме тому ціновий діапазон гібридів української селекції значно лояльніший до гаманця аграрія. Та це ніяк не впливає на якість кінцевого продукту. Довгий період селекційної роботи сприяє тому, що ці гібриди зберігають гарну врожайність навіть у несприятливі сезони.

Арт-Агро пропонує гібриди соняшника української селекції за дуже приємними цінами. 

Вартість насіння українського соняшника 2023 року

У сьогоденних нестабільних умовах помірний ціновий діапазон гібридів української селекції є визначною перевагою. Адже за прийнятну ціну ви отримаєте якісний, високоврожайний посівний матеріал, що також є стійким до багатьох хвороб та несприятливих погодних умов. Саме це вирізняє гібриди української селекції.

Звернувшись в компанію Арт Агро, ви отримаєте відмінну можливість придбати сорти та гібриди соняшника української селекції за помірними цінами. У нас ви можете замовити насіння українських гібридів оптом з гарантією високої якості.


Обирайте посівний матеріал відповідально з Арт-Агро!

Читайте також