Ячмінь еліта посівний на 2023 рік: процес вирощування

Підходи та схеми виробництва насіння еліти різні, відрізняються залежно від сорту, регіону вирощування. Для отримання насіння еліти протягом усього вегетаційного періоду йде ретельний догляд за посівами, ведеться боротьба з бур'янами, шкідниками, проводять прополювання, ведуться роботи із запобігання засміченню насіння під час збирання врожаю.

Для виробництва насіння еліти потрібна висока кваліфікація працівників. У зв'язку з чим, вирощуванням елітного насіння займаються науково-дослідні установи, державні сортовипробувальні станції, фермерські господарства, агрокомпанії, які перебувають у Державному реєстрі виробників.

 

Обирайте ячмінь еліта посівний на 2023 рік разом з Арт Агро! Телефонуйте!

 

Купити ячмінь еліта  посівний: норми висіву

 

Ячмінь – культура «довгого дня», тому якщо ваша посівна зона знаходиться у північній частині нашої держави – вегетаційний період зменшується.  Ячмінь відноситься до культур раннього висіву. Затримка посіву на 1-2 дні суттєво вплине на показник врожайності.  Стрес від низьких температур не стане на заваді отриманню задовільного урожаю ячменю. Рослина здатна переносити заморозки до -9 градусів.

 

Ключовим моментом також є дотримання норми висіву ячменю на 1 га.  У степовій зоні – норма висіву для ячменю складає 3,5-4 млн насінин на 1га,  у зоні Лісостепу - 4-5 млн насінин на 1 га. У кілограмах норма висіву в середньому складає 160-180 кг / га.

 

Ярий ячмінь еліта ціна: як поділяються?

 

Насіння супереліта (або оригінальне насіння) – це насіння першого ступеня репродукції, що відрізняється найкращими сортовими, посівними та насіннєвими якостями. Вони є зразком, " прародителями " решти поколінь насіння. До якості насіння супереліти висуваються високі вимоги. Сортова чистота оригінального насіння повинна становити не менше 99,9%.

 

Відповідно до державних стандартів сортове насіння поділяється на:

 

  •  оригінальне насіння (супереліту)
  •  насіння еліта
  •  репродукційне насіння

 

Обрати ярий ячмінь еліта допоможуть спеціалісти компанії Арт Агро. Телефонуйте!

 

Насіння ячменю сорт еліта  на посів: строки посіву

 

В Україні  оптимальними строками для посіву насіння ячменю сорт еліта  є березень. Норми висіву залежать від ряду супутніх факторів і розглядається індивідуально під кожну посівну зону.

 

Спеціалісти компанії Арт Агро нададуть консультацію повного спектру від підбору сорту до прорахунку норми висіву. Звертайтесь за телефонами вказаними на сайті!

Читайте також