UT

Головна

АКСЕЛЬ

АКСЕЛЬ

1700грн

Неймар плюс

Неймар плюс

2950грн.

НОВИНКА

ЛАРСОН

ЛАРСОН

2300грн.

НОВИНКА

САНТОС ПЛЮС

САНТОС ПЛЮС

2900грн.

НОВИНКА

ФОРЕСТ ІМІ

ФОРЕСТ ІМІ

1950грн

МАТЕО

МАТЕО

2300 грн

НОВИНКА

ДАНІЕЛЬ

ДАНІЕЛЬ

2300грн.

НОВИНКА

Джордан

Джордан

від 1550грн

МАРКУС

МАРКУС

від 1600грн

САНТОС

САНТОС

від 2350 грн

 

 

НЕЙМАР

НЕЙМАР

від 2400 грн

 

БАСТЕН

БАСТЕН

від 2400 грн

 

ФЛОРІАН

ФЛОРІАН

від 2150 грн

 

АНДРЕС

АНДРЕС

2200 грн

 

 

РУНІ

РУНІ

2200 грн

 

ФАБРІС

ФАБРІС

2200 грн

 

 

АРЛЕН

АРЛЕН

2200 грн

 

 

 Компанія ТОВ «ТК АРТ-АГРО» здійснює реалізацію  насіння, засобів захисту рослин та мікродобрив від провідних світових та українських виробників. За багаторічний досвід у цій справі, ми маємо велику кількість своїх клієнтів, з якими у нас довгострокові відносини.

Ми пропонуємо широкий асортимент насіння і засобів захисту рослин. Всі етапи виробництва насіння та ЗЗР відбуваються на базі кращих підприємств з гарантією якості і обов`язковою сертифікацією товару.

 Широка різноманітність насіння та пестицидів, призначених для захисту рослин, дозволяє підібрати продукт, який оптимально відповідає Вашим конкретним умовам.

Наша головна ціль – задоволення потреб клієнта. Адже наш успіх на 100% залежить від  Вас. Наша команда налаштована на довгу і плідну співпрацю з вітчизняними аграріями, тому ми зацікавлені лише в якісній продукції  та високому рівні обслуговування.

Багаторічна робота в даній сфері, створила колектив професіоналів, для яких це - справа життя

В нас працюють професійні менеджери-консультанти. Вони готові надати кваліфіковану консультацію й відповісти на всі Ваші запитання в телефонному режимі чи при особистій зустрічі. В нас дуже злагоджена команда, що дозволяє нам оперативно реагувати всі Ваші потреби.

Компанія йде в ногу з часом і розвивається разом з Вами. Слідуючи за світовим тенденціям в аграрному секторі, ми представляємо продукцію, яка в повній мірі забезпечить Ваш урожай всіма необхідними продуктами.

АРТ-АГРО - купити засоби захисту рослин, насіння, мінеральні добрива та мікродобрива в Україні